Laposta Webform (1.0.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Date
cy: Dyddiad

en: Number
cy: Rhif

en: Text
cy: Testun

en: Error
cy: Gwall

en: Message:
cy: Neges:

en: Not configured
cy: Heb ei ffurfweddu
