Laposta Webform (1.0.1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Number
el: Αριθμός

en: Text
el: Κείμενο

en: Error
el: Σφάλμα

en: External
el: Εξωτερικό

en: Message:
el: Μήνυμα:

en: Not available
el: Μη διαθέσιμο

en: Getting Started
el: Ξεκινώντας

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
