Laposta Webform (1.0.1) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Date
es: Fecha

en: Number
es: Número

en: Text
es: Texto

en: API Key
es: Clave API

en: External
es: Externo

en: Message:
es: Mensaje:

en: Not available
es: No disponible

en: Getting Started
es: Primeros pasos

en: Not configured
es: Sin configurar

en: Field mapping
es: Mapeo del campo

en: About
es: Acerca de

en: - Select -
es: – Seleccionar –

en: Web services
es: Servicios web

en: Allow multiple selections
es: Permitir selecciones múltiples

en: Email field
es: Campo tipo email

en: Options elements
es: Elementos de opciones
