Laposta Webform (1.0.1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Date
et: Kuupäev

en: Text
et: Tekst

en: Error
et: Viga

en: External
et: Väline

en: Message:
et: Sisu:

en: Not available
et: Mittesaadaval

en: Getting Started
et: Alustamine

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Allow multiple selections
et: Luba mitu valikut
