Laposta Webform (1.0.1) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Number
fr: Nombre

en: Text
fr: Texte

en: Error
fr: Erreur

en: API Key
fr: Clé d'API

en: External
fr: Externe

en: Message:
fr: Message :

en: Not available
fr: Non disponible

en: Getting Started
fr: Bien débuter

en: List Settings
fr: Paramètres des listes

en: Not configured
fr: Pas configuré

en: Field mapping
fr: Correspondance de champ

en: About
fr: À propos

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Web services
fr: Services Web

en: Field Mapping
fr: Correspondance des champs

en: Allow multiple selections
fr: Permettre plusieurs sélections

en: Empty option label
fr: Étiquette d'option vide

en: Options elements
fr: Éléments d'options
