Laposta Webform (1.0.1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Date
gl: Data

en: Number
gl: Número

en: Text
gl: Texto

en: Error
gl: Erro

en: External
gl: Externo

en: Message:
gl: Mensaxe:

en: Not available
gl: Non dispoñible

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Web services
gl: Servizos web

en: Allow multiple selections
gl: Permitir seleccións múltiples
