Laposta Webform (1.0.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Date
gu: તારીખ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Text
gu: લખાણ

en: Error
gu: ભુલ

en: Not available
gu: ઉપલબ્ધ નથી

en: About
gu: વિશે

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ
