Laposta Webform (1.0.1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Date
he: תאריך

en: Number
he: מספר

en: Text
he: טקסט

en: Error
he: שגיאה

en: External
he: חיצוני

en: Message:
he: הודעה:

en: Not available
he: לא זמין

en: Getting Started
he: מתחילים

en: Field mapping
he: מיפוי שדות

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services
