Laposta Webform (1.0.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Date
hr: Datum

en: Number
hr: Broj

en: Text
hr: Tekst

en: Error
hr: Greška

en: External
hr: Eksterni

en: Message:
hr: Poruka:

en: Not available
hr: Nije dostupno

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Web services
hr: Mrežni servisi
