Laposta Webform (1.0.1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Date
id: Tanggal

en: Number
id: Angka

en: Text
id: Teks

en: Error
id: Kesalahan

en: External
id: Eksternal

en: Message:
id: Pesan:

en: Not available
id: Tidak tersedia

en: Getting Started
id: Persiapan

en: Field mapping
id: Petakan field

en: About
id: Tentang

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Web services
id: Layanan web

en: Allow multiple selections
id: Diperbolehkan memilih banyak
