Laposta Webform (1.0.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Date
is: Dagsetning

en: Number
is: Númer

en: Text
is: Texti

en: Error
is: Villa

en: API Key
is: API Lykill

en: Message:
is: Skilaboð:

en: About
is: Um

en: - Select -
is: - Velja -
