Laposta Webform (1.0.1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Date
it: Data

en: Number
it: Numero

en: Text
it: Testo

en: Error
it: Errore

en: External
it: Esterna

en: Message:
it: Messaggio:

en: Not available
it: Non disponibile

en: Getting Started
it: Iniziamo

en: Not configured
it: Non configurato

en: Field mapping
it: Mappatura campi

en: About
it: Informazioni

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Web services
it: Web service

en: Allow multiple selections
it: Permetti la selezione multipla
