Laposta Webform (1.0.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Date
ka: თარიღი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Error
ka: შეცდომა

en: External
ka: გარე

en: Message:
ka: შეტყობინება:

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
