Laposta Webform (1.0.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Number
km: លេខ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Error
km: កំហុស

en: Message:
km: សារ ៖

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
