Laposta Webform (1.0.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: External
kn: ಬಾಹ್ಯ

en: Message:
kn: ಸಂದೇಶ:

en: Not available
kn: ಲಭ್ಯವಿರುವುದಿಲ್ಲ

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: About
kn: ಕುರಿತು
