Laposta Webform (1.0.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Number
ku: ژمارە

en: Text
ku: دەق

en: Error
ku: هەڵە

en: Message:
ku: پەیام:

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
