Laposta Webform (1.0.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Date
mr: दिनांक

en: Number
mr: अंक

en: Text
mr: अक्षर

en: Error
mr: तृटी

en: Message:
mr: संदेश:
