Laposta Webform (1.0.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Number
my: နံပါတ်

en: Error
my: အမှား

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
