Laposta Webform (1.0.1) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Date
nl: Datum

en: Number
nl: Getal

en: Text
nl: Tekst

en: Error
nl: Fout

en: API Key
nl: API-sleutel

en: External
nl: Extern

en: Message:
nl: Bericht:

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Getting Started
nl: Beginnen

en: List Settings
nl: Lijstinstellingen

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: List ID
nl: Lijst-ID

en: Field mapping
nl: Veldtoewijzing

en: About
nl: Over

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Web services
nl: Webservices

en: Allow multiple selections
nl: Meervoudige selectie toestaan

en: Email field
nl: E-mailveld

en: Empty option label
nl: Lege optie tekst

en: Options elements
nl: Optie-elementen

en: Copied!
nl: Gekopieerd!
