Laposta Webform (1.0.1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Date
oc: Data

en: Number
oc: Nombre

en: Text
oc: Tèxte

en: External
oc: Extèrne

en: Message:
oc: Messatge  :

en: Not available
oc: Pas disponible

en: About
oc: A prepaus

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Web services
oc: Servicis Web

en: Allow multiple selections
oc: Permetre mantuna seleccion
