Laposta Webform (1.0.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Date
ps: نيټه

en: Text
ps: متن

en: Error
ps: تیروتنه

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -
