Laposta Webform (1.0.1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Date
pt: Data

en: Number
pt: Número

en: Text
pt: Texto

en: Error
pt: Erro

en: API Key
pt: Chave de API

en: External
pt: Externo

en: Message:
pt: Mensagem:

en: Not available
pt: Indisponível

en: Getting Started
pt: Iniciando

en: Not configured
pt: Não configurado

en: Field mapping
pt: Mapeamento de campo

en: About
pt: Sobre

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: Web services
pt: Serviços web

en: Allow multiple selections
pt: Permitir múltiplas seleções

en: Email field
pt: Campo de email
