Laposta Webform (1.0.1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Date
ru: Дата

en: Number
ru: Число

en: Text
ru: Текст

en: Error
ru: Ошибка

en: API Key
ru: Ключ API

en: External
ru: Внешний

en: Message:
ru: Сообщение:

en: Not available
ru: Недоступно

en: Getting Started
ru: Руководство для начинающих

en: Not configured
ru: Не настроено

en: List ID
ru: Номер списка

en: Field mapping
ru: Соответствие полей

en: About
ru: Информация

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Connected
ru: Подключено

en: Allow multiple selections
ru: Разрешить множественный выбор
