Laposta Webform (1.0.1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Date
sv: Datum

en: Number
sv: Tal

en: Error
sv: Fel

en: API Key
sv: API-nyckel

en: External
sv: Extern

en: Message:
sv: Meddelande:

en: Not available
sv: Inte tillgänglig

en: Getting Started
sv: Komma igång

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: Field mapping
sv: Mappning av fält

en: About
sv: Om

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: Allow multiple selections
sv: Tillåt flerval
