Laposta Webform (1.0.1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Date
ta: தேதி

en: Number
ta: எண்

en: Text
ta: உரை

en: Error
ta: பிழை

en: External
ta: வெளிப்புற

en: Message:
ta: தகவல்:

en: Not available
ta: இருப்பு இல்லை

en: Getting Started
ta: தொடங்குதல்

en: About
ta: பற்றி

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்
