Laposta Webform (1.0.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Date
te: తేదీ

en: Number
te: సంఖ్య

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Error
te: సమస్య

en: Not available
te: అందుబాటులో లేదు

en: About
te: గురించి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
