Laposta Webform (1.0.1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Date
th: วันที่

en: Text
th: ข้อความ

en: Error
th: ผิดพลาด

en: External
th: ภายนอก

en: Message:
th: ข้อความ:

en: Not available
th: ไม่พร้อม

en: Getting Started
th: การเริ่มต้น

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
