Laposta Webform (1.0.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Number
vi: Số

en: Text
vi: Văn bản

en: Error
vi: Lỗi

en: External
vi: Bên ngoài

en: Message:
vi: Thông điệp:

en: Not available
vi: Không có sẵn

en: Not configured
vi: Không được cấu hình

en: About
vi: Giới thiệu

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Web services
vi: Dịch vụ web

en: Connected
vi: Đã kết nối
