Laposta Webform (1.0.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Date
be: Дата

en: Number
be: Нумар

en: Text
be: Тэкст

en: Error
be: Памылка

en: API Key
be: Ключ API

en: Message:
be: Паведамленне:

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Web services
be: Вэб-службы
