Laposta Webform (1.0.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Date
bg: Дата

en: Number
bg: Число

en: Text
bg: Текст

en: Error
bg: Грешка

en: Message:
bg: Съобщение:

en: Web services
bg: Уеб услуги
