Laposta Webform (1.0.1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Message:
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ

en: Allow multiple selections
bo: མང་པོ་འདེམས་ཆོག་པ
