Laposta Webform (1.0.1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Date
da: Dato

en: Number
da: Antal

en: Text
da: Tekst

en: Error
da: Fejl

en: API Key
da: API-nøgle

en: External
da: Eksterne

en: Message:
da: Besked:

en: Not available
da: Ikke tilgængelig

en: Getting Started
da: Kom i gang

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: Field mapping
da: Felt mapning

en: About
da: Om

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Web services
da: Web-services

en: Allow multiple selections
da: Tillad flere valg

en: Options elements
da: Valgmuligheder elementer
