Laposta Webform (1.0.1) - en to de translation catalogue (23 entries)

en: Date
de: Datum

en: Number
de: Zahl

en: Error
de: Fehler

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: External
de: Extern

en: Message:
de: Nachricht:

en: Not available
de: Nicht verfügbar

en: Getting Started
de: Erste Schritte

en: List Settings
de: Listeneinstellungen

en: Not configured
de: Nicht konfiguriert

en: List ID
de: Listen-ID

en: Field mapping
de: Feld-Zuordnungen

en: About
de: Über

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Web services
de: Web-Dienste

en: Field Mapping
de: Felder Mapping

en: Connected
de: Verbunden

en: Allow multiple selections
de: Erlaube Mehrfachauswahlen

en: Email field
de: E-Mail-Feld

en: Empty option label
de: Beschriftung für leere Option

en: Options elements
de: Optionselemente

en: Copied!
de: Kopiert!

en: Multiple Select
de: Mehrfachauswahl
