Laposta Webform (1.0.1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Date
eu: Data

en: Number
eu: Zenbakia

en: Text
eu: Testua

en: Error
eu: Errorea

en: Message:
eu: Mezua:

en: Not available
eu: Ez dago erabilgarri

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
