Laposta Webform (1.0.1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Number
fi: Numero

en: Text
fi: Teksti

en: Error
fi: Virhe

en: External
fi: Ulkoinen

en: Message:
fi: Viesti:

en: Not available
fi: Ei tarjolla

en: Getting Started
fi: Näin aloitat

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Field mapping
fi: Kenttien vastaavuuksien määrittely

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Allow multiple selections
fi: Salli monivalinta
