Laposta Webform (1.0.1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Date
hi: तारीख

en: Number
hi: संख्या

en: Text
hi: लेख

en: Error
hi: त्रुटि

en: External
hi: बाहरी

en: Message:
hi: संदेश

en: Not available
hi: अनुपलब्ध

en: About
hi: के बारे में

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Web services
hi: वेब सेवाएं
