Laposta Webform (1.0.1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Date
hu: Dátum

en: Number
hu: Szám

en: Text
hu: Szöveg

en: Error
hu: Hiba

en: API Key
hu: API-kulcs

en: External
hu: Külső

en: Message:
hu: Üzenet:

en: Not available
hu: Nem elérhető

en: Getting Started
hu: Kezdeti lépések

en: List Settings
hu: Listabeállítások

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Field mapping
hu: Mező leképzés

en: About
hu: Leírás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Allow multiple selections
hu: Többszörös választás engedélyezése

en: Email field
hu: E-mail mező
