Laposta Webform (1.0.1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Date
ja: 日付

en: Number
ja: 数値

en: Text
ja: テキスト

en: Error
ja: エラー

en: External
ja: 外部

en: Message:
ja: メッセージ:

en: Not available
ja: 利用不可

en: Getting Started
ja: はじめに

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: Field mapping
ja: フィールドマッピング

en: About
ja: アバウト

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Web services
ja: ウェブサービス

en: Allow multiple selections
ja: 複数選択可能にする
