Laposta Webform (1.0.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Date
jv: Tanggal

en: Number
jv: Angka

en: Text
jv: Teks

en: Error
jv: Salah

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Web services
jv: Layanan web
