Laposta Webform (1.0.1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Date
lt: Data

en: Number
lt: Skaičius

en: Text
lt: Tekstas

en: Error
lt: Klaida

en: API Key
lt: API raktas

en: External
lt: Išorinis

en: Message:
lt: Žinutė:

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: List ID
lt: Sąrašo ID

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: Options elements
lt: Parinkčių elementai
