Laposta Webform (1.0.1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Date
lv: Datums

en: Number
lv: Skaitlis

en: Text
lv: Teksts

en: Error
lv: Kļūda

en: External
lv: Ārējais

en: Message:
lv: Ziņa:

en: Not available
lv: Nav pieejams

en: Getting Started
lv: Darba Sākšana

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Field mapping
lv: Lauka attiecinājums

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Web services
lv: Web servisi

en: Allow multiple selections
lv: Atļaut vairākas izvēles
