Laposta Webform (1.0.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Date
ne: मिति

en: Text
ne: अक्षर

en: Error
ne: त्रुटि

en: Message:
ne: संदेश

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
