Laposta Webform (1.0.1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Date
pl: Data

en: Number
pl: Liczba

en: Text
pl: Tekst

en: Error
pl: Błąd

en: API Key
pl: Klucz API

en: External
pl: Zewnętrzne

en: Message:
pl: Wiadomość:

en: Not available
pl: Niedostępny

en: Getting Started
pl: Pierwsze kroki

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Field mapping
pl: Mapowanie pola

en: About
pl: O stronie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Web services
pl: Usługi web

en: Connected
pl: Połączony

en: Allow multiple selections
pl: Dozwolone wybieranie wielu opcji

en: Email field
pl: Pole email
