Laposta Webform (1.0.1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Date
ro: Data

en: Number
ro: Număr

en: Error
ro: Eroare

en: API Key
ro: Cheie API

en: External
ro: Extern

en: Message:
ro: Mesaj:

en: Not available
ro: Nu e disponibil

en: Getting Started
ro: Noțiuni de bază

en: About
ro: Despre

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Web services
ro: Servicii web

en: Allow multiple selections
ro: Permite selecții multiple
