Laposta Webform (1.0.1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Date
sk: Dátum

en: Number
sk: Číslo

en: Error
sk: Chyba

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Message:
sk: Správa:

en: Not available
sk: Nedostupné

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Field mapping
sk: Mapovanie polí

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Web services
sk: Webové služby

en: Copied!
sk: Kopírované!
