Laposta Webform (1.0.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Date
sl: Datum

en: Number
sl: Številka

en: Text
sl: Besedilo

en: Error
sl: Napaka

en: Message:
sl: Sporočilo:

en: About
sl: O modulu

en: Web services
sl: Spletne storitve
