Laposta Webform (1.0.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Date
sq: Data

en: Error
sq: Gabim

en: Message:
sq: Mesazhi:

en: About
sq: Informacione

en: Web services
sq: Shërbimet web
