Laposta Webform (1.0.1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Date
tr: Tarih

en: Number
tr: Sayı

en: Text
tr: Metin

en: Error
tr: Hata

en: External
tr: Harici

en: Message:
tr: İleti:

en: Not available
tr: Mevcut değil

en: Getting Started
tr: Başlangıç

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: Field mapping
tr: Alan eşleme

en: About
tr: Hakkında

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Web services
tr: Web hizmetleri

en: Allow multiple selections
tr: Birden çok seçime izin ver
