Laposta Webform (1.0.1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Date
uk: Дата

en: Number
uk: Число

en: Text
uk: Текст

en: Error
uk: Помилка

en: API Key
uk: Ключ API

en: External
uk: Зовнішнє

en: Message:
uk: Повідомлення:

en: Not available
uk: Недоступно

en: Getting Started
uk: Початок роботи

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: List ID
uk: Номер списку

en: Field mapping
uk: Відповідність полів

en: About
uk: Про модуль

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Connected
uk: З'єднано

en: Allow multiple selections
uk: Дозволити множинний вибір

en: Empty option label
uk: Мітка порожнього варіанта

en: Options elements
uk: Елементи варіантів
