Laravel Helpers (11.0.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Age
lt: Amžius

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Data
lt: Duomenys
